SKODA SEAT WV AUDİ özel servisi olarak misyonumuz araç tamir ve bakımında kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. 2008 yılından itibaren firma olarak başta SKODA olmak üzere aynı gruba ait olan AUDİ, SEAT ve WV marka binek ve ticari araçlarınıza  tecrübeli personel ve modern tamir cihazlarımızla kaliteli ve ekonomik tamir, bakım, takip hizmetleri sunuyoruz. Yukarıdaki markalar uzmanlık alanı olmakla beraber istek üzerine diğer marka araçlarınıza da hizmet verilir.

Özel Servis olarak sizlere kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde aracınızın tüm sorunlarını çözmek aynı sorunların tekrar yaşanmasına engel olmak ve sizlere bu hizmetleri en kolay, en hızlı ve en ekonomik yollarda sunmak için tecrübeli kadro, modern cihazlar ve güleryüz ile hizmetinizdeyiz.

Gelişmiş Test Cihazları Kullanılarak  arızaların en kısa sürede tespit edilerek yanlış ve gereksiz tamiratı veya parça değişimi engellenir. Bu nedenle yapılan işlemlerde maliyetten, zamandan ve arızaların tekrarlanmasından dolayı oluşan maaliyetler en az düzeye indirilir.

Tamir Hizmetleri: Tüm mekanik elektrik ve elektronik parçaların orjinal, yan sanayi ve çıkma olarak tedariki, tamiri, bakımı, değiştirilmesi ve yapılan işlemlerin araç beynine işlenmesi ve arızaların silinmesi.

Aracınızda bulunan otomatik cam, kilit sistemlerinin onarımı ve değişimi ve yukarıda sayamadığımız bir çok hizmeti servisimizden güven ile alabilirsiniz.