Özçelikler Otomotiv

 

Firmamız 2008 yılında  kurulmuş olup halen Yeni Sanayi Sitesi 02 A Blok No:13 Çorlu/TEKİRDAĞ adresinde faaliyet göstermektedir.
Faliyet konularımız içinde araç tamir ve bakım en başta yer almakla beraber , siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Konusunda uzman personellerimiz bütün ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bakım ve onarım gerektiren her durumuna gerekli özeni göstererek sorunlarınıza güler yüzle çözüm bulmaktadır.
Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyen firma misyonumuz , hizmet anlayışında temel aldığımız ilkedir.Aracınızla ilgili her türlü arıza tespitini ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.
Herhangi bir kazadan sonra firma olarak size hertürlü yardımı yapmayı ilke edinen firmamız , size bir telefon kadar yakındır , sigorta şirketlerinden gerekli işlemleri tarafımızdan yapılarak üstünüzden ağır bir yükü kaldırmaktayız.
Hizmetlerimiz kısmındada gördüğünüz gibi sizlere kolaylık olabilecek her türlü hizmeti sunuyoruz.
Araç onarımlarında kullanılan parçalar orjinal olup bir yıllık garantili olarak size sunulmaktadır.
Her türlü bilgi için bizleri arayabilir , aracınızla ilgili sorunları bize aktarabilirsiniz maillerimiz ve telefonlarımız sizin kullanımıza açıktır.