Değer vermiş olduğunuz aracınızı servisimize getirmek bir zevk. Belki sırf bunun için nedenler bile yaratabilirsiniz. Çünkü alışık olduğunuz servis anlayışından çok farklı bir yaklaşımla karşılacaksınız.

Biz ÖZÇELİK OTOMOTİV olarak,

Kalite tutkusu: Yaptığımız iş bizim, kartvizitimizdir. Bireysel titizliği ve yüksek kaliteli servis hizmetini garanti ediyoruz, çünkü bu şekilde tanınmak istiyoruz.

Teknoloji Tutkusu: Teknoloji yerinde sabit duran birşey değildir, devamlı yenilenir. Bu yüzden anlık mükemmelliği hedeflemek doğru olmaz. Servisimizde sürekli başarıyı hedefliyoruz.

Detaycılık Tutkusu: Herkes farklılığın detaylarda yattığını bilir, biz bunu her işimizde yansıtıyoruz.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE VERMİŞ OLDUĞUMUZ SERVİS HİZMETLERİ

PERİYODİK BAKIM

Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, Şanzıman yağı kontrolü ve değişimi Triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi Debriyaj baskı ve balata değişimi
 

ÖN VE ARKA DÜZEN BAKIM VE ONARIMI

Aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için
Amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, z rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM VE ONARIMI

Aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto elektrik tesisatı bakım, onarım çözümlerinde hizmetinizdeyiz. Aracınızın en önemli ekipmanlarının merkezi durumundaki elektrik tesisatını güvenli olmayan ellere teslim etmeyin.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.

KAPORTA BOYA VE BOYA KORUMA

Kaporta çizikleri, ezikleri ve hasarlı araçlarınız firmamız tarafından sorunsuz olarak onarılıp teslim edilmektedir.

Boya temizliği ve boya koruma işlemlerinde dünyaca kendini kanıtlamış MEGUİAR'S ürünleri kullanılmaktadır.